סיון שף - שפית פרטית עד המיטה

 

סיון גולדברג החליטה להקים עסק עצמאי "סיון שף", שמבוסס על ארוחות גורמה לזוגות וקבוצות קטנות ואירועי קייטרינג עד 200 סועדים. ארוחות רומנטיות היא מכינה בבתים פרטיים או בטבע.

 

סיון גולדברג גדלה על המטבח הפולני של אמא והבולגרי של סבתא. ממולאים, בוריקיטאס ומרציפן. היא אמנם אהבה לבשל אבל לא מיהרה ליישם. למדה קולנוע, עבדה בטלוויזיה ורק מאוחר יותר החליטה ללמוד בישול וניהול בתי מלון בליון  שבצרפת. היא למדה את רזי המטבח הצרפתי הקלאסי וכשחזרה לארץ עבדה במסעדות גורמה. בשנת 2004 החליטה להקים עסק עצמאי "סיון שף", שמבוסס על ארוחות גורמה לזוגות וקבוצות קטנות ואירועי קייטרינג עד 200 סועדים. ארוחות רומנטיות היא מכינה בבתים פרטיים או בטבע. תשומת לב מיוחדת ניתנת לעיצוב, לאסתטיקה ולאווירה מסביב לשולחן ויחד עם זאת על עיצוב המנה בצלחת.

 

צילום: רונית סבירסקי

 

מנות אחרונות בחדר שינה

רוב ההזמנות שקיבלה סיון לאירועים זוגיים היו ביוזמת הבעל או החבר. כאשר היא מגיעה לבית פרטי או דירה היא מגישה מיד מתאבנים ויין כדי להעלות את מפלס העליזות ולחמם את האווירה. הזוג משוחח, האוכל מוגש והם שוכחים מקיומה במטבח. המנות מוגשות בקצב איטי ונינוח, מוסיקה מתנגנת ברקע, האורות עמומים והרומנטיקה גואה. אחת ההפתעות המיוחדות שסיון הכינה לזוג שחגג יום נישואין היו מנות אחרונות שמתאימות לאכילה במיטה בחדר השינה. המנות הוגשו בכלים קטנים בגדלים של ביס. פונדט שוקולד בכוסית, רוטב קפה במבחנה, פטיפורים זעירים במילוי אלכוהול ומדליוני שוקולד. היא לא נשארה לשמוע חוויות. טל. 050-4926933