פארק נחשונית – השלישיה הפותחת

 

בלב קיבוץ נחשונים ממוקם "פארק נחשונית" המשלב שלושה פארקים של אטרקציות לכל המשפחה בכרטיס אחד: פארק מים, פארק מוטורי ופארק שעשועים. לכל אלה מצטרפת חורשת פיקניק מוצלת ומאובזרת ואמפיתיאטרון למופעי כוכבי ילדים

 

פארק המים נחשונית    צילום: שי אלמוג

 

פארק נחשונית, הממוקם בקיבוץ נחשונים, במרכז הארץ (ליד ראש העין ובסמוך לכביש 6), כ-15 דקות נסיעה מתל אביב, משתרע על שטח של כ-100 דונמים בלב אזור כפרי וירוק. פארק נחשונית הינו הפארק היחידי בארץ המשלב שלושה פארקים עם אטרקציות לכל המשפחה  בכרטיס אחד: פארק מים, פארק מוטורי ופארק שעשועים

 

בריכות, מגלשות ומתקני מים - פארק נחשונית   צילום: שי אלמוג

 

בריכות, מגלשות ומתקני מים

פארק המים כולל שלוש בריכות שחייה שונות, 2 מגלשות אקסטרים בגובה 12 מטרים, מגלשה סיבובית ומתקני מים מיוחדים המתאימים לילדים בכל הגילים כמו גם למבוגרים.

 

קארטינג, מכוניות מתנגשות ואקסטרים

פארק מוטורי שמציע פעילות ספורטיבית ואקסטרים לילדים וכולל מסלולי קארטינג לילדים ולמבוגרים, מסלולי מכוניות מתנגשות קטנות - קאר-קט לילדים, מכוניות מתנגשות גדולות, ספארי ג'יפים, חשמליות מארץ האגדות, רחפות אבוב, ופעילות אקסטרים כמו תותחי כדור, קיר טיפוס, גשר חבלים, אומגה, משחקי כדור ומרוץ שליחים עם קארטינג.

 

קאר קאט    צילום: שי אלמוג

 

ג'ימבורי, קרוסלות ומתנפחים

פארק השעשועים כולל ג'ימבורי ממוזג, קרוסלת סוסים, קרוסלת מטוסים, קרוסלת כסאות מעופפים, רחבת מתנפחים לילדים, תותחי כדורים ומכוניות מתנגשות.

 

כסאות מעופפים על הקרוסלה    צילום: שי אלמוג

 

מתחם פיקניק ומסעדה

בלב הפארק אמפיתיאטרון גדול המארח את מיטב האמנים וכוכבי הילדים במופעים לכל המשפחה. בנוסף, בפארק חורשת עצים גדולה ומוצלת עם שפע שולחנות וכיסאות לפיקניק ולברביקיו - בשטח זה מותר להדליק מנגלים, ניתן להשתמש במנגלים הקיימים בשטח החורשה או להביא מהבית. ניתן לתחום אזור ספציפי עבור קבוצות מאורגנות. בפארק נחשונית פעילה מסעדה גדולה ממוזגת, המכילה כ-200 מקומות ישיבה עם מגוון ארוחות ותפריט מגוון. ניתן להזמין שירותי קייטרינג במגוון תפריטים.

 

מתחמי דשא עם שולחנות וכסאות    צילום: שי אלמוג

 

מופעים וקולנוע בתלת מימד

עוד בפארק, מרחבי דשא ירוקים ומוצלים,  פינות חמד ונוי, בית קולנוע בארבעה מימדים, מזנון, מתחם דוכני מכירה: דוכן לצילום מגנטים, בגדים, קעקועי חינה ונצנצים לילדים. במהלך חודשי הקיץ יתקיימו מופעים של כוכבי ילדים בבימה המרכזית, במתחם מוצל והישיבה על כיסאות או על הדשא. 

 

לבירור ההטבות יש להיכנס לאתר: http://www.nachshonit.co.il/

קיבוץ נחשונים טלפון: 03-9386535, פייסבוק: https://www.facebook.com/nachshonit?ref=hl