אורן רון - שף פרטי מגיע לבשל בבית הסועד

 

אורן רון מגיע אל בית המזמין או לשטח מצויד בכל הנדרש. הוא מקפיד על עיצוב השולחן ומגיש את המנות בכלים מעוצבים שנרכשו בארץ ובחו"ל.

 

אורן רון החל את דרכו המקצועית כמעצב תעשייתי אבל לבו הלך אחרי התחום הקולינארי. כשהחליט ליישם את התחביב לכדי מקצוע למד "בהולידיי אין" ואת ההתמחות עשה במסעדת יוקרה תל-אביבית. הוא נחשף לבישול ברמה גבוהה לצד אחד השפים הידועים והבין החשיבות הדיוק וההקפדה בארוחות גורמה. הוא עבד בכמה מסעדות נוספות עד שהחליט להקים חברה לארוחות גורמה פרטיות. בתחילה עבד יחד עם אשתו טל עד שחזרה לעבודתה כעורכת דין.

 

אורן מגיע אל בית המזמין או לשטח מצויד בכל הנדרש. הוא מקפיד על עיצוב השולחן ומגיש את המנות בכלים מעוצבים שנרכשו בארץ ובחו"ל. ישנה התאמה בין צבעי המנה וצורתה לבין צורת הצלחת. צלחות המרק הן א-סימטריות, רול קרפצ'יו מוגש בכלי עם שקעים ומנות אחרונות כהות על צלחות שקופות. אורן עורך ארוחות לזוגות או לקבוצות קטנות בבית הפרטי או בטבע.

 

אוסבוקו טלה ומחית ירקות שורש     צילום: רונית סבירסקי 

 

הצעת נישואין נוסח אורן רון

אורן רון מדליק שני נרות אלגנטיים בפמוטי זכוכית גבוהים, סכו"ם עורך את השולחן ומניח גזע עץ גולמי עם כיכר לחם שהוא אופה בעצמו. הוא מגיע שעה לפני הזמן, עושה את ההכנות, חובש בנדנדה צבעונית, לובש בגד שפים אלגנטי ומחכה לאות הפתיחה. איך נראית הצעת נישואין כשאורן בשטח? הצעיר המפתיע מזמין ארוחה עם המנות האהובות על שניהם. מוצא ברחוב נגן כינור רוסי ומביא אותו הביתה וכשהשולחן ערוך, הנרות דולקים והאורות עמומים היא מגיעה. הוא מסביר לה שהכל לכבוד יום החברות החמישי שלהם והיא מחייכת מאוזן לאוזן. בזמן אכילת המנה הראשונה הנגן הרוסי מפליא במנגינות רקע. יין אדום נמזג לכוסות ואחרי המנה העיקרית הצעיר המאוהב עוזב את החדר וחוזר עם הטבעת, כורע ברך לצלילי מארש החתונה ומבקש את ידה. לאורן הוא נתן הוראה שאם תסרב לו לא להגיש לה את המנה האחרונה.

 

 פנה קוטה   צילום: רונית סבירסקי

 

תפריט לדוגמה

השף אורן רון מציע מגוון גדול של תפריטים ומנות. להלן דוגמא לארוחה זוגית:

מנה ראשונה: קרוסטיני עם קרם פלפלים, פסטו עגבניות וטפנד זיתים. חציל קלוי ברוטב טחינה ויוגורט נענע.

ביניים: מרק וישסואז צונן של תפוחי אדמה וכרישה.

מנה עיקרית: אוסובוקו טלה ביין לבן, רביולי במילוי מחית ירקות שורש, עלי בייבי בויניגרט איטלקי.

קינוח: פנה קוטה ברוטב תותים וחומץ בלסמי.

 

טל. 054-4525339