חגיגת יום ההולדת הכי גדולה בעדלאידע של חולון

 

העדלאידע של חולון "הקרנבל של המדינה" מציינת את חגיגת יום ההולדת ה-80 לעיר חולון. אורחי הכבוד המלכה אליזבת, הנשיא טראמפ, הנשיא ריבלין והנסיכות אנה ואלזה ביום שלישי, 10 במרס

 

הנסיכה והסוס הלבן   צילום: שרון הנשיא  

 

העיר חולון צהלה ושמחה ומציינת 80 שנים בחגיגת יום ההולדת העליזה ביותר "הקרנבל של המדינה" עם 4500 משתתפים, מספר שיא של מיצגי ענק וחנוכת מסלול חדש של העדלאידע. התהלוכה תעבור לאורך שדרות משה שרת, רחוב אלופי צה"ל ושדרות גולדה מאיר ותסתיים ברחוב פנחס אילון מול הכניסה למוזיאון העיצוב. היא תתקיים ביום שלישי, 10 במרס החל מהשעה 12:00.

 

צילום: The Dragons of Barcelona

 

יצעדו בה דרקוני ענק, תהלוכת אבירים, הליצן המרחף, אנשי הציפור המוארים והמסתוריים, דגלני ימי הביניים מפירנצה, מגלי הארצות והכדורים הפורחים. יתקיימו מפגני אקרובטיקה, ריקודים, מוזיקה, קצב ופנטזיה, מיצגים מקוריים המתנשאים לגובה רב, מתנפחים ודמויות מעולמות אחרים לצד דמויות מפורסמות.

 

מתנפחי ענק    צילום: טל קירשנבאום

 

לרגל יום ההולדת יכבדו את העדלאידע בנוכחותם במיצגים עצומי ממדים המלכה אליזבת, הנשיא טראמפ והנשיא ריבלין הישובים על ספה מלכותית וגם שני זוגות סלבריטאים ידועים: סטטיק ובן אל תבורי ונועה קירל ומרגי. הנסיכות אלזה ואנה יגיעו כשהן ישובות בכרכרת השלג הרתומה לאייל הצפון הנאמן שלהן לצלילי להיטי הסרט "לשבור את הקרח".

 

וכמובן שאין חגיגה בלי עוגה. עוגת יום הולדת בגובה 6 מטרים תרחף מעל המסלול ולצדה פמלייה של קאפקייקס מתנפחים שעוצבו במיוחד לעדלאידע. ובלי מתנות אי אפשר אז יצרו גם קוביית מתנה קרקסית ענקית שעליה תופיע אקרובטית המבצעת להטוטים מאתגרים.

 

מופעי מחול    צילום: שרון הנשיא

 

על המסלול יתגלגל גלגל ענק בגובה 4 מטרים ועליו אמנים בתלבושות צבעוניות ובתהלוכה מיוחדת יצעדו  10 אבירים מאחורי דרקון שאורכו 7 מטרים, אליהם יצטרפו 2 דרקוני פנטזיה ענקיים הרכובים על גבי תלת אופן. מעל המסלול בגובה של 6 מטרים ירחף בתנועה סיבובית ליצן שמח ולמטה על המסלול ירכבו 2 דמויות ענק של נשים על קונסטרוקציות עצומות בעיצוב מיוחד לחגיגות ה- 80.

 

מהולנד מגיעים "אנשי הציפור המוארים והמסתוריים" בדמות חיות מעופפות הבאות מממד אחר, משוטטות ברחובות ומופעלות על ידי אנשים מסתוריים. מאיטליה, מופע הדגלנים של פירנצה מימי הביניים ישחזר בהומור את  טקסי משמעת הדגל ואומנות הלחימה של אותם ימים.

 

להטוטנים    צילום: שרון הנשיא

 

התהלוכה תמשיך עם יצורים וחיות מפלצתיות, שלושה איילים, פיל, דרקון בעל שלושת ראשים, חילזון הפתעה גדול, פרפר צבעוני ומגלי ארצות רכובים על קביים ומעליהם כדורים פורחים. בסיום העדלאידע תתקיים ברחבת מדיטק חולון מסיבה פורימית בהשתתפות הזמרת נועה קירל.