רשת קפה אילנס - לאוהבי הקפה

 

קפה אילנס היה בין הראשונים לזהות שהישראלים רוצים קצת יותר מנס קפה. בניגוד לרשתות שבחרו את התערובת המזוהה איתם והוסיפו לזה כריכים ועוגות. אילן'ס היווה פריצת דרך כקונספט של התמחות בכל תחום הקפה וכך לצד כוס קפה אישי אפשר היה לבחור ולקחת הביתה סוגי פולים שונים, תערובות וזנים מכל העולם. ניתן לקנות מקינטה מקצועית, מכונות אספרסו, מכשירי קלייה וטחינה, ספלי אספרסו מעוצבים ואביזרים לאוהבי הקפה.

 

מומחים לקפה

משקאות הקפה החמים והקרים שמוגשים באילנס מבוססים על פולי ערביקה מובחרים. החך הישראלי שלמד להבחין בין סוגי הקפה השונים יודע להעריך את הארומה והטעם של קפה שנקלה במקום ונטחן ממש לפני ההגשה. הרעיון של התמחות בתחום הקפה מיצב את המותג והפך אותו לרשת של 15 סניפים בגוש דן והשרון. כשהחליטו להרחיב את הפעילות הקימו בית ספר "אילןס'קול" שבו לומדים אנשי מקצוע ואפילו קולגות את סודות הקפה. הם מקיימים גם סדנאות העשרה ואירועים לחברות וארגונים.

 

תומכים בסחר הוגן

הרשת הצטרפה לחברות שנוהגות בשיטת סחר הוגן. המשמעות היא שהקפה נרכש רק מאיגודים קטנים ובעלי משקים בודדים שמיצרים כ-2% מהתצרוכת העולמית. כך תוכלו למצוא פולי קפה שמיובאים מאתיופיה, ברזיל, קולומביה ופפואה. הם החליפו את תערובת הבית הוותיקה "אנג'לו מיו" בתערובת "קו המשווה", הקלויה במיוחד להכנה בשיטת האספרסו וממנה הם מכינים את כל משקאות הקפה בתפריט ביניהם: קפוצ'ינו, קרפוצ'ינו, אספרסו, לטה מקיאטו ועוד.

 

 

קפוצ'ינו עם פרלינים

המשקה שמצפה לכם כשהחורף יפרוץ בארצנו הוא "סופר מוקה"- משקה קפוצ'ינו בתוספת פרליני שוקולד עם או בלי אלכוהול. ישנם גם משקאות בסגנון איריש קופי עם גרידת תפוז, קפה קפוא בתוספת איריש קרים, קוקטייל על בסיס אספרסו, רום, קוקוס וחלב מוקצף  (26 שקל).

 

יוגורט קפה

התפריט שהתגבש במשך השנים הוא חלבי ומאפשר לצרף לקפה קרואסונים איכותיים, סלטים, כריכים, מוזלי, קישים או טוסטים. מנות הדגל שהסועדים אוהבים להזמין הם מוזלי עם יוגורט-קפה וקישים בטעמים שונים. הכריכים מוגשים בסוגי לחם שונים או ג'בטה במילוי של גבינות שונות, אבוקדו, סלמון, טונה או אומלט (33-29 שקל). סלטים שונים וטוסטים (42-35 שקל). הקישים מוגשים עם סלט לצדם (42 שקל) או כארוחה שכוללת גם קפה או מיץ (49 שקל). המוזלי אנגלו ביו הוא פיתוח מקורי וטעים של יוגורט קפה עם גרנולה, פירות טריים וסילאן והוא מוגש בגביע מעוצב על רגל גבוהה (29 שקל).

 

סניף רמת אביב נמצא בקניון רמת אביב הוא כשר ופתוח בימים ראשון-חמישי 22:00-08:00, בשישי עד 15:30 ובמוצאי שבת עד 23:00. www.ilanscoffee.com