טיפוח גזעי

מאת: אתר PHOTOUR

 

מושגי הפינוק והטיפוח משתדרגים ככל שהטכנולוגיה ומדעי הרפואה מתפתחים. בעבר הסתפקנו בעיסוי שמנים ארומתרפיים, חפיפת שיער, מניקיור ופדיקיור. היום מכון טיפוח הוא כבר מטמורפוזה מדעית ורפואית. הקליינטים אינם רק נשים מכוכב נגה אלא גם גברים ממאדים. גברים לא פחות מנשים מגיעים לסדרות של טיפולים שמטרתם ליצור מהפך. טיפולי פנים, בוטוקס, לייזר, חידוש וריענון השיער ועיסויי גוף עם תכשירים פרה-רפואיים.  

 

                                                   מרכז טיפוח Desheli באווירת ספא   צילומים: סטודיו אילן הלד

 

פטנט בינלאומי

אחד ממרכזי היופי המתקדמים שנפתח בארץ כחלק מרשת בינלאומית ידועה הוא Desheli  שממוקם בבניין Umi בראשון לציון. המרכיב המשמעותי שהביא להצלחת הרשת הוא שימוש בתכשירי הטיפוח שלהם בתאי גזע. המרכיב הזה משולב בתכשירי טיפול הפנים, השיער והגוף. הלקוחות יכולים לבחור בטיפולים שמבוצעים במקום על ידי אנשי מקצוע או לקבל טיפול הדרכה, לקנות ערכה ולהמשיך את סדרת הטיפולים בעצמם.

 

בדיקת עור הפנים לפני טיפול   

 

שיער משי

אם להודות על האמת חלק גדול מהפינוק ב-Desheli  הוא הטיפול שמתבצע במקום, באווירה רוגעת, חדרים מטופחים ולזכותם יאמר שגם בלי מוזיקת רקע, ממש שלווה. אני בחרתי בטיפול ניסיון לשיער. אסי, שהוא ספר מקצועי, הסביר לי מראש מהו התהליך שאני אמורה לעבור ומהי מטרתו. על שולחן העבודה לצדו עמדו מספר תכשירים שהם כמו אמפולות רפואיות לשיפור מצב עור הקרקפת, זקיקי השיער וקצות השיער המתפצלות. בנוסף, שני מכשירי עיסוי לקרקפת שמשפרים את זרימת הדם ומנקים את מצבורי השומן שמפריעים לשיער לצמוח בצורה בריאה.

 

מטרת הטיפול לפתור בעיות של קשקשים, יובש, פסוריאזיס, נשירה חזקה, קצוות מפוצלים ושאר תחלואים. כמו במספרה מקצועית ישנו בחדר כיסא מיוחד עם כיור לחפיפת שיער. התחלנו בחפיפת השיער בשמפו המיוחד, המרכך, המסכה ובסיום הסרום. כל המוצרים מכילים קומפלקס שפותח במעבדות  א.ל. הרמן יחד עם מעבדות מחקר באירופה ונרשם כפטנט, אשר מכיל 6 מרכיבים ששילובם גורם להתחדשות תאי העור בקרקפת ושיקום מראה השיער. הקומפלקס הזה מכיל תאי גזע של מתפוח, תאי גזע מעץ הארגן, תאי גזע מפרחים הגדלים באלפים, פפטיד של גרעיני ענבים ומיקרו פודרה מיהלומים וויטמינים.

 

 בדיקת איכות השיער   צילום: יח"צ

 

תהליך הטיפול בשיער נמשך 45 דקות עד שעה של עיסוי הקרקפת בתכשירי השיער שמכילים תאי גזע, טיפול במכשירי הלייזר המיוחדים וסיום בפן מקצועי. התוצאה אחרי הטיפול הראשון הייתה מרשימה. עור הקרקפת הרגיש נקי יותר מתמיד, השיער היה רך כמו משי והפן נותר חלק במשך 5 ימים. ההפתעה הגדולה באמת הייתה שבחפיפה הביתית לאחר 5 ימים לא נשרה אפילו לא שערה אחת מראשי. אין לי דרך לדעת מהן התוצאות לאורך זמן אבל החוויה הבודדת שעברתי הראתה שיפור מרשים.

 

מרכז הטיפוח Desheli מציע גם טיפולי הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים המבוססים על קומפלקס תאי הגזע, הזרקות בוטוקוס וטיפולי גוף. במרכז ישנם 18 חדרי טיפולים נוחים ומטופחים ואווירה של ספא. טל. 073-7696010

|
|
|
|
|