מאמרים נבחרים

צימרים
500 שקלים ללילה בצימר בסופשבוע ולא תאמינו יש כאלה שכוללים במחיר ארוחת בוקר. יש חיה כזו והאפשרויות נעות בין בתי אבן עם יחידות מאובזרות ועד לבקתות מושקעות שבוחרות בצד השפוי של המחירים. אמנם מדובר בעונת החורף אבל חלק מן הצימרים דווקא מבוקשים יותר בעונה זו. הצימרים המדבריים מתעוררים לחיים בעונה הקרה ועדיין המחירים מתאימים לכל כיס. המחירים שמוזכרים בכתבה תקפים לחודשים נובמבר עד תחילת פברואר ואינם כוללים את חופשת החנוכה. בצימרים הצפונים יזנקו המחירים כשהשלג יצטבר על גגות הבקתות.
חופשה על המים בין גלים, דגים ודולפינים מתאימה לאלה שכבר ניסו הכל ומחפשים סוג אחר של חוויה. כאלה שאוהבים נענוע מפנק של עריסת תינוק שמלווה ברחש מנוע מונוטוני או צליל הרוח המכה במפרשים. התרחיש הזה, שזכה לשם "צימר על המים" יכול להיות מימוש פנטזיה להרכבים משפחתיים או חברתיים שונים.
משהו מוזר קורה בממלכת הצימרים. היו היו לפני שנים צריפים קטנים וספרטניים בכמה קיבוצים מרוחקים. חלפו להם לא יותר משני עשורים ומיטות הסוכנות הפכו לקינג סייז עם מזרונים אורטופדיים. הצריפים הוסבו לבקתות עץ ובתי אבן, הארוחות שודרגו לגורמה, הג'אקוזי הוכתר כנסיך הביצה, תנור החימום קיבל העלאה לקמין ועכשיו הגיע תור הזהב של בריכות השחייה. למקומות, היכון, קפוץ!!!
חניוני לילה על החוף או לצד אגם מים משלבים לינה עם רחצה לילית
חופשה לעשירים או כאלה שרוצים להרגיש מיליונרים ללילה אחד
לנשום אוויר צח ולהביט בכוכבים בחניוני הלילה הפרושים ברחבי הארץ
תם עידן כיסויי המיטה משוק הפשפשים. הטרנד החדש הוא צימר מושקע שעוצב על ידי אנשי מקצוע.
בקתות בערפל, מלון לגולשים, ריהוט עתיק וצימרים בקיבוצים. יש איפה ללון בצפון רמת הגולן.
על השאלה מה אנשים ייקחו איתם לאי בודד כבר שמעתם אין סוף תשובות. על השאלה מה תיקח או תיקחי לצימר בודד? יהיו מי שיבחרו במאהב או במאהבת, אחרים ייקחו את אשת חיקם הניצחית או הטרייה. הסיכוי שמישהו ייקח איתו את החותנת או שיתכנן חופשה משפחתית עם הילדים בצימר מבודד קלוש מאוד. כמה רחוק זוגות מוכנים ללכת כדי להגיד שהגיעו לצימר בסוף העולם שמאלה? מסתבר שרחוק מאוד גם אם מדובר במושב ברמת הגולן או בחוות בודדים בנגב.
|
|
|
|
|