סושייה Woki Toki - גלגול מהיר (המסעדה נסגרה)

מאת: רונית סבירסקי

 

מסעדה אסיאתית צעירה ותוססת נוספה לנוף התל אביבי וקיבלה את השם שמתאים לאופייה Woki Toki. הכל שם זז בקצב ואפשר לעקוב אחרי התנועות המהירות של הטבחים כשהם מגלגלים את הסושי ומקפיצים את הנודלס במטבח הפתוח. חובבי דלפקי הישיבה ימצאו שם עניין רב שינטרל אותם מהסמארטפון לשעה קלה. הסושי  טעים ולשומרי הכשרות מביא את בשורת הכשר למהדרין.

 

Woki Toki (צילום: יח"צ)

 

המיקום המרכזי ברחוב לינקולן מושך אל המסעדה את צעירי הדאון טאון שרוצים לנשנש בערב ואת אלה שעובדים באזור במשך כל היום. מהירות ההגשה מאפשרת לחטוף משהו על הדרך או להתיישב בנוחות ולהזמין מספר מנות עם בירה, יין או סאקי. התפריט של Woki Toki שנבנה על ידי היועץ הקולינארי והשף משה בדישי מבוסס על התרבות הקולינארית המאפיינת את המטבח האסייתי והותאם ברובו לחיך הישראלי.

 

הסושי, שכבר הפך לפלאפל אסייתי, מוגש בגרסה צמחונית או דגית עם סלמון או טונה אדומה. ישנם מרקים על בסיס חלב קוקוס או מרק מיסו, גיוזה במילויים שונים ומאכלי ווק מוקפצים עם ירקות ואטריות. אפשר גם למצוא מנות ייחודיות כמו אגרול אבוקדו, מיסוצ'יקן סלט, פאד קפאו ושוגון רול סושי. בין הקינוחים מובילה בננה לוטי התאילנדית.

 

"ריינבו" רול (צילום: יח"צ)

 

בעלי המסעדה הם אלי עוזר, שרון עוזר וכפיר חזיזה בעלי רקע בעולם המסעדנות. על עיצוב המקום הופקדו איש המיתוג אבי שטרית והאדריכל יוסי חיזמה אשר שאבו השראה מהאלמנטים המאפיינים את הרחוב האסייתי. מצד אחד קיר בריקים עם ציורי גרפיטי ומצד שני קיר עם עיטורים אסייתיים ייחודים. הצבעים הבולטים הם שחור וצהוב המהווים טוויסט לצבעים האסייתיים המקוריים.

 

לרגל חנוכת המסעדה והפתיחה הרשמית יתקיים במשך חודש ימים Happy Friday שבו תוצע מנה במחיר של 10 שקל בכל יום שישי בין השעות 15:30-11:00 עד 7 בפברואר 2014. המבצע תקף לישיבה במקום בלבד ולהזמנה של 2 מנות לכל סועד.

 

ראשון-חמישי מ- 12:00 עד אחרון הסועדים, שישי 15:30-12:00 , שבת: שעה לאחר צאת שבת עד אחרון הסועדים. לינקולן 11 תל אביב. להזמנות: 03-6547778

 

 

|
|
|
|
|