חשיפה ראשונה ל"פסטורליה בצלילים" במלון פסטורל כפר בלום

מאת: אתר PHOTOUR
"פסטורליה בצלילים" – סדרת סופי שבוע של תרבות ומוזיקה המתקיימים בכל שנה במלון פסטורל כפר בלום תפתח את העונה ה- 14 בנובמבר 2015. מדי שנה, נערכים במלון כ-10 סופי שבוע מוזיקליים בנושאים שונים ומגוונים: מוזיקה קלה, מוזיקה קלאסית, ג'אז ובלוז, זמר עברי, מוזיקת עולם ועוד.

 

התוכנית לעונה החדשה מוצגת כאן לראשונה:

 

כוכבים בחוץ – פותחים את העונה החדשה בסופ"ש של כוכבים: חנן יובל, דורית ראובני ואורי הרפז. אילנית, אדם, קרן הדר, עינת אורנשטיין, נעה קשפיצקי וכל הכוכבים. עם השירים הגדולים של כוכבי וכוכבות הזמר העברי.

19-21 בנובמבר 2015.

 

האוריינט אקספרס – מסע מוסיקלי מפריז דרך וינה לאיסנטבול. בהשתתפות: אלון אופיר במחווה לשאנסונר הידוע שארל אזנבור, סימפונט רעננה והמנצח דוד זבה עם הוואלסים הגדולים של כל הזמנים, לנה גרישקוב, ואילן לייבוביץ במסע מוסיקלי בעקבות הרוח הצוענית ועוד.

3-5 בדצמבר 2015.

 

בוסתן, בלקן ואריס סאן– גלית גיאת, אריס סאן ושתיים קטנות. פותחים שנה בניחוח ספרדי עם גלית גיאת ואילן ליבוביץ'; אמן הבוזוקי והזמר איזאקיס בערב מחווה מוסיקלי לזמר אריס סאן; ועם דוס צ'יקיטיטאס (שתי קטנטנות) חני נחמיאס ועירית ענבי במופע שירים וסיפורים בניחוח הבלקן.

31/12/2015-2/1/2016

 

מרחביה לנחלאות. ירושלים בהומור, בשיר ובסיפור – סופ"ש מוסיקלי שכולו ירושלים. סיפורי ירושלים עם יוסי אלפי, מספר הסיפורים;  גברי ואורי בנאי בשירים וסיפורים על ירושלים; וניב קאופמן בהפקה מיוחדת לסוף שבוע זה, מארח את דן אלמגור.

14-16 בינואר 2016.

 

פטשקה וחברים – פסטיבל מוסיקלי שנה שנייה. לאוניד פטשקה מארח את באלדי אולייר, ברק אולייר, דפנה ארמוני, חגית גולדברג, רוי יאנג והילרי מוניקה סורג'נט בחגיגה צבעונית ואנרגטית.

28-30 בינואר 2016.

 

ניקוי הראש הוא הכרחי – סוף שבוע של נוסטלגיה ישראלית במיטבה. בהשתתפות רוני וייס ורבקה מיכאלי בערב עם שירים מתוכניות הטלוויזיה (כדוגמת ניקוי ראש) ושירים מתוך פסטיבלי הזמר; טוביה צפיר, האחים אסנר ואיש הרדיו שמואל שי; וניב קאופמן בערב מחווה ללהקת כוורת וליוצריה, בהשתתפות: אנה שפיץ, עידן חיים דוד ועמרי רוזנצוויג.

11-13 בפברואר 2016.

 

סופר קלאסיקההקלאסיקות הגדולות של המאה העשרים. בהשתתפות קרן הדר ודוד זבה ב"יהלומים לנצח" הפקה מיוחדת לסופ"ש זה, בשירים היפים של הזמרים הגדולים; סולני הסטודיו אופרה מבצעים את הלהיטים הגדולים של ברברה סטרייסנד; וצחי סיטון ודניאלה לוגסי במסע מוסיקלי קסום אל ברודווי עם מחזות הזמר הגדולים מכל הזמנים: פאנטום האופרה, קברט, שיקגו, חתולים, סיפור פרברים, עלובי החיים, קזבלן, סאלח שבתי ועוד.

25-27 בפברואר 2016.

 

פסטיבל אביב– סופשבוע בשיתוף פסטיבל קול המוסיקה בגליל העליון.

17-19 במרץ 2016.

 

כשכוכב אחד מעז – אלתרמן, סומק וגלרון אחת. סופשבוע משוררים. נורית גלרון במופע פסנתר – הפקה מיוחדת לסופ"ש זה, במופע המשלב בין שירי נתן זך ללהיטיה הגדולים של גלרון; הפקה מיוחדת של ניב קאופמן, במופע המשלב משירי משוררים שהגיעו אל לב הקונצנזוס: רחל המשוררת, לאה גולדברג, יהודה עמיחי, דליה רביקוביץ', אלכסנדר פן, אברהם חלפי, יעקב אורלנד ועוד; מופע משירי נתן אלתרמן ותרצה אתר – בהגשת נתן סלור – נכדו של אלתרמן ובנה של תרצה אתר, ובהשתתפות נועה ארגוב – נכדתו של סשה ארגוב, שהיה שותף מרכזי של אלתרמן. ומפגש עם המשורר רוני סומק.

7-9 באפריל 2016.

 

אהבה צרפתית – סופ"ש מוסיקלי בשיתוף הקתדרה. סופ"ש מוסיקלי חגיגי לסיום לעונה ה- 14.בהשתתפות: גיל שוחט ואפרת רותם עם השירים הפופולאריים במסורת השאנסון. שיתוף פעולה מרתק בין גיל שוחט והפסנתרן עמרי מור ותזמורת בארוקדה בשירי רועים, רומנסות, שנסונים, מוזיקת חצר ועד הסוויטה לחליל של באך.

5-7 במאי 2016

 

מחיר השתתפות ל- 2 לילות ע"ב פנסיון מלא: 2,100 ₪ לאדם.

 

לפרטים והזמנות: 04-6836611 www.kfarblum-hotel.co.il

 

 

 

 

|
|
|
|
|