צלם: יח"צ
גילה אושרת
צלם: יח"צ
הילמר
צלם: יח"צ
מירב בורש
צלם: יח"צ
רותי קריגר
צלם: יח"צ
שולמית רונן

יש אלטרנטיבה - שבוע מטפלים הוליסטיים בקרית טבעון

 

מאת: אתר PHOTOUR

 

"שבוע מטפלים הוליסטים" הראשון בארץ יתקיים בקרית טבעון בתאריכים 14-8 ביוני 2014. למעלה מ-80 מטפלים ישתתפו באירוע שיימשך שבוע ימים וישלב סדנאות רוחניות ומגוון של טיפולים בהנחה של 50%. אירוע הפתיחה ב-8 ביוני על הדשא במרכז טבעון עם סדנאות טאי צ'י, קריאה בקלפים ונומרולוגיה ללא תשלום

 

סדנאות, טיפולים ורוחניות

"שבוע מטפלים הוליסטים" הראשון מסוגו בארץ יתקיים בקרית טבעון ביוזמת רשת המתנ"סים של קרית טבעון בתאריכים 14-8 ביוני. למעלה מ-80 מטפלים מתגוררים במקום ומקיימים שבוע של סדנאות רוחניות ומגוון של טיפולים בהנחה של 50%. חוברת מיוחדת עם מפת היישוב, רשימת המטפלים ופרטיהם תחולק למבקרים בבתי הקפה של היישוב. אירוע הפתיחה יתקיים ביום ראשון, 8 ביוני בין השעות 20:00-17:00 במרכז טבעון ויכלול סדנאות טאי צ'י, צ'י קונג, עמדות תקשור, קריאה בקלפים ונומרולוגיה ללא תשלום.

 

טיפול בכוסות רוח של צור ורדי    צילום: צור ורדי

 

קרית טבעון השוכנת בחיק הטבע הירוק והפורח בשלל צבעים, פותחת השנה מסורת של "שבוע המטפלים" 2014. מידי יום מושך אליו היישוב הפסטורלי עשרות מטפלים ברפואה משלימה ומכאן היה רק טבעי שטבעון תנהיג את מסורת שבוע המטפלים בו המטפלים פותחים את בתיהם לטיפולים ב 50% הנחה ומגוון סדנאות חינמיות. 

 

מדיקור סיני ועד תקשור וחלומות

מגוון הטיפולים יכלול קנסולוגיה, נטורופטיה, היפנוזה, דיקור סיני, עיסוי הוליסטי, וואטסו , טווינה, צמחי מרפא ובאך, תטא הילינג, ג'רוטוניק, כירופרקטיקה, יוגה ורפלקסולוגיה. כמו כן, מטפלים ייחודיים המתמחים בטיפול בהיפנוזה, מטפל בדבורים, באומנות, באייפק, במים, בתדרי קול, בקלפים רוחניים, בנשים הרות, בריפוי גורל, תקשור וסמלי חלומות.


הילינג של המטפלת מיכל שרגא   צילום: יח"צ

 

 

רשת המתנ"סים של קרית טבעון מתכננת לקיים אירוע בהיקף ארצי שכולו מוקדש לתחום המטפלים ההוליסטיים שיהפוך למסורת ויערך מדי שנה בדומה לשבוע האמנים שמתקיים לפני חג הפסח. לשם כך הופקה חוברת מהודרת המכילה את מפת היישוב ואת רשימת המטפלים המשתתפים, כתובותיהם, פרטיהם והפעילויות הנלוות לאירוע. החוברות יחולקו לתושבי טבעון והסביבה בתיבות הדואר ויימסרו למבקרים ולמטיילים באזור בבתי הקפה המצויים ביישוב.

 


דיקור סיני של רונית מיכאלי   צילום: יח"צ

 

הפנינג פתיחה וסדנאות ללא תשלום

אירוע הפתיחה של שבוע המטפלים ההוליסטיים יתקיים ביום ראשון, 8 ביוני, בין השעות 20:00-17:00 במרכז טבעון ברחבת הדשא. ההפנינג יכלול סדנאות של טאי צ'י , צ'י קונג, עמדות של תקשור, קריאה בקלפים ונומרולוגיה. במשך שבוע המטפלים ההוליסטיים יתקיימו הרצאות , סדנאות וסרטים . בשבוע הזה יפתחו כל המטפלים מטבעון והסביבה את בתיהם לטיפול ב 50% הנחה ובנוסף יתקיימו ביישוב סדנאות הוליסטיות. 

מהו טיפול הוליסטי?

טיפול הוליסטי הינו טיפול ברמת גוף-נפש-נשמה. המקור מהמילה האנגלית whole - שלם, מכלול. טיפול הוליסטי מתייחס לכל החלקים של האדם, החלק המנטאלי, הרוחני והפיזי. יש התייחסות לייעוד ולדרך הרוחנית הנכונה של האדם, למחשבות ולאמונות שלו, לתחושות ולדרך ההתנהגות שלו ותחושותיו הפיזיות.

 

פרטים נוספים על מהמטפלים המשתתפים באירוע, הסדנאות ומפת המטפלים ניתן למצוא גם באתר המתנ"ס

http://matnastiv.co.il/?CategoryID=703&ArticleID=2701

 

|
|
|
|
|