צלם: איליה קוגסוב
שמח על הקרח בפורים - היכל הקרח בחולון בהפנינג לכל המשפחה
צלם: אבנר צרפתי
בילוי לכל הגילים
צלם: אבנר צרפתי
מופעי החלקה מקצועית לקהל הרחב
צלם: אילן נחום
דמויות מחופשות
צלם: איליה קוגסוב
תלבושות ססגוניות

קרנבל בהיכל

מאת: רונית סבירסקי

 

מתחם ההחלקה על הקרח של ישראל,  Ice Peaks בחולון, מקיים חגיגה פורימית על הקרח לכל המשפחה. שלל דמויות שטח מחופשות, מגוון פעילויות הכוללות מתקני אקסטרים, מפגש עם סמל ההיכל "הפינגווין" שיצטלם עם המבקרים, 6-4 במארס 2020

 

 

Ice Peaks - היכל הקרח של ישראל בפארק פרס חולון מציע בילוי שמח בפורים עם שלל דמויות מחופשות, מגוון פעילויות לכל המשפחה כולל מתקני אקסטרים כמו קיר טיפוס ושור זועם, מצעד תחפושות על הקרח ושפע של אטרקציות.

 

מתחפשים ומחליקים     צילום: איליה קוגסוב

 

שמח על הקרח

במסגרת הקרנבל, שיתקיים בתאריכים 6-4 במארס בין השעות 23:00-10:00, יסתובבו בהיכל שלל דמויות מחופשות. המבקרים מוזמנים להשתתף בהגרלה של תיוג היכל הקרח בתמונות פורים ממשטח החלקה. בנוסף, ניתן להצטלם עם "פינגי", שהיא בובת הפינגווין של ההיכל.

 

 

 

חגיגה לכל המשפחה בפורים     צילום: איליה קוגסוב

 

 

משטח החלקה חצי אולימפי

היכל הקרח נמצא בלב האטרקציות של חולון. הוא ממוקם בפארק פרס, בסמוך למוזיאון הילדים בתוך אוהל ענק וייחודי המשתרע על פני שטח של כ- 1,800 מטרים רבועים.  המתחם כולל משטח החלקה חצי אולימפי בשטח של כ- 900 מטרים רבועים וטריבונות לצופים. לרשות המבקרים והמתאמנים שרוצים אתנחתא בין הפעילויות עומד קפה "פת שלג" וחנות המציעה ציוד וביגוד מקצועי למחליקים ולשחקני הוקי קרח. בנוסף, מופעלים במקום 2 חדרי אירועים מפוארים שניתן לחברם לאולם קטן. חדרי האירועים מאובזרים במערכות סאונד ותאורה מקצועיות, אינטרנט אלחוטי ומקרנים.

                                                                 

                         מחליקים מקצועים והופעות        צילום: אבנר צרפתי

 

                                                                  

  

מתאים לקטנים ולגדולים

הבילוי על משטח ההחלקה מהווה מקום של פעילות נעימה משולבת בספורט. מי שהתנסה בהחלקה על גלגליות או רולר בליידס ימצא כמה קל ופשוט להחליק על הקרח. הפעילות מתאימה לכל גיל ולמי שרוצה לגלוש במתחם ממוזג, לצלילי מוסיקה רוגעת ובאווירה שיש בה קסם של עולמות מושלגיםניתן לבלות בהחלקה על הקרח, זוגות, בודדים או משפחות עם ילדים. אפשר להיפגש עם חברים להחליק על הקרח ולסיים בקפה ומאפה. בתקופת החגים וחופשות מבתי הספר ההורים יכולים לבלות עם הילדים במתחם סגור וממוזג להשתתף איתם בפעילות או לשבת בבית הקפה בעוד הילדים נמצאים בפעילות חווייתית.

 ההמלצה היא להצטייד בגרביים ובגדים חמים. המקום מספק נעלי החלקה, קסדה ומגינים (הקסדה היא חובה עד גיל 10)

 

 

                         

צילום: אילן נחום

 

סוגי הפעילויות בהיכל הקרח

החלקה חופשית לקהל הרחב, אימונים, משחקים ותחרויות של הוקי קרח והחלקה אמנותית שיעורי החלקה פרטיים. בנוסף, אירועים, ימי עיון, כנסים, סמינרים והרצאות לשוק העסקי ולוועדי עובדים. ניתן לקיים ימי הולדת, בר/ת מצוות ומסיבות כיתה, ימי גיבוש לצוותים, ימי ספורט, קייטנות ומחנות אימונים, פעילות לקבוצות מאורגנות והופעות.

 

מה כולל כרטיס הכניסה למשטח?

כניסה למשטח ההחלקה למשך 45 דקות, 65 שקל וכולל השכרת נעליים וקבלת קסדה ללא תוספת מחיר. למלווים הכניסה ללא תשלום למתחם.חובה להצטייד בגרבים וניתן לרכישה במקום ב-5 שקלים. הטבות למגוון ארגונים חברות וגופים, למחזיקי כרטיסי אשראי ישראכרט, לאומי קארד, ויזה כאל.

 

לקבוצות מאורגנות יש לברר שעות פעילות בטל:   03-5323008

פרטים על מחירים ובירור שינויים בזמני הפעילות ניתן לקבל באתר www.icepeaks.co.il או בפייסבוק 

 

|
|
|
|
|