צלם: אילו בשור
ככה מקבלים את השבת: מופעי רוק על הדשא, מידי שישי בצהרים בגן הבוטני גבעת רם, ירושלים

רוק על הדשא

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם בירושלים, ממזמין את הציבור הרחב לקבל את השבת בפסטיבל מוסיקה בגן, שיתקיים מידי יום שישי, בחודשים מאי-יוני  מהשעה 16:30. הפסטיבל יכלול מופעים של יוצרים מרכזיים במוסיקה הישראלית, באווירה ייחודית ואינטימית על הדשא בין נופים של הגן הבוטני, מעל האגם ומול נוף טבע ירושלמי. החל מה- 20.5.

 

קבלת שבת בגן (צילום: עפר אידלשטיין)

 

רשימת המופעים:

  

"מאחורי הצלילים", מתי כספי ושלמה גרוניך

  

מתי כספי ושלמה גרוניך במסגרת סיבוב הופעות מיוחד לאיחוד המופע "מאחורי הצלילים". השניים שחברו לראשונה בשנת 1970, מוציאים את המיטב אחד מחברו , גם מוזיקלית וגם בשואו הבימתי ובהומור. המופע משלב שירים אותם הלחינו יחד וגם ביצועים משותפים לשירים המוכרים של כל אחד מהם,  ביניהם: "כשאלוהים אמר בפעם הראשונה", "ציור", "יש לי סימפטיה", "שירים פשוטים", "ילדותי השניה", "נואבה".

  

מתי: שישי, 20 במאי
מחיר: 110 שקל
ברכישה מוקדמת:
  100 שקל לתושבי ירושלים, 90 שקל לגמלאים, סטודנטים וחיילים.    

 

שם-טוב לוי – בן אדמה

 

שם-טוב לוי, מלחין חלילן וזמר, יבצע ביחד עם האנסמבל שירים מתקופות יצירה שונות:  שירים מההרכבים: "קצת אחרת", "צליל מכוון", "ששת", ושירים מהאלבומים האחרונים של האנסמבל "תחנות רוח" ו"בן אדמה". בין השירים: שובי לביתך" ,"יכול להיות שזה נגמר", "התעוררות", "העיר", "בלילות הסתיו". וכן קטעים אינסטרומנטליים ממגוון סגנונות של מלחינים ממחוזות שונים מהעולם.

 

מתי: שישי, 27 במאי
מחיר: 105 שקל
ברכישה מוקדמת: 95 שקל לתושבי ירושלים, 85 שקל לגמלאים, סטודנטים וחיילים. 50 שקל לילד מגיל 12-5.  

 

שם טוב לוי (צילום: יאיר ברק)

 

קורין אלאל – המיטב

 

הפקה מוסיקלית מקורית, עם עיבודים חדשים לשיריה הישנים והחדשים של אלאל. השירים נלקחו למחוזות חדשים ונעטפו בעטיפה מוסיקלית עדכנית, ועם זאת שומרים על הישן והאהוב והמוכר. בין השירים: "זן נדיר "חזקה מהרוח" "אנטרקטיקה", "אי שם בלב", "שפת אימי", "ימי הפרח והאהבה", "ארץ קטנה עם שפם" "הטבעת נפלה", "קשר הירח", "לחיות", "כשזה עמוק", "אין לי ארץ אחרת".

 

מתי: שישי, 3 ביוני
מחיר:
105 שקל
ברכישה מוקדמת: 95 שקל לתושבי ירושלים, 85 שקל לגמלאים, סטודנטים וחיילים. 50 שקל לילד מגיל 12-5.  

 

נפגשנו – אלון אוליארצ'יק ואפרים שמיר

 

הם התחילו בלהקות הצבאיות, בנו ביחד את כוורת, אחת הלהקות המצליחות בישראל בכל הזמנים. מאז המשיך כל אחד בקריירה משל עצמו וביחד הם עומדים מאחורי כמה מהלהיטים הגדולים ביותר בתולדות המוזיקה הישראלית. עכשיו הם נפגשים, על במה אחת, למופע סוחף הכולל את שירי להקת כוורת, להקת הנח"ל והפזמונים המוכרים של כל אחד מהם. בין השירים: "יו-יה", "ילד מזדקן", "בואי נגיד שאני שלך", "היא הולכת בדרכים", "רוקד לקול הבנות", "בחברת עצמי", המגפיים של ברוך",  "נתתי לה חיי".

 

מתי: שישי, 17 ביוני
מחיר:
105 שקל
ברכישה מוקדמת: 95 שקל לתושבי ירושלים, 85 שקל לגמלאים, סטודנטים וחיילים. 50 שקל לילד מגיל 12-5.  


לפרטים ולהזמנת כרטיסים:  02-6480050 

איך מגיעים: הכניסה לגן היא משכונת ניות-רחוב בורלא 1, או מתחנת הדלק ניות אשר ברחוב הרצוג.

|
|
|
|