צלם: יח"צ  Columbia SW
בולמי הקרניים - בגדים וציוד מטיילים עם מסנני קרינה שמותאמים לכל תנאי מזג האוויר
צלם: יח"צ  Columbia SW
בגדים לנשים ולגברים
צלם: יח"צ  Columbia SW
מעיל הליכה קל
צלם: יח"צ  Columbia SW
בגדי קז'ואל לשימוש יום יומי
צלם: יח"צ  Columbia SW
מכנס גברים
צלם: יח"צ  Columbia SW
solar ridge hoodie

להגנת הצרכן

מאת: רונית סבירסקי

 

עונת הטיולים וחופשות הקיץ בפתח, הטמפרטורות נוסקות והשמש הופכת לוהטת יותר. האשליה שבגדים מגנים על גופנו מפני נזקי השמש היא מוטעה. הקרניים חודרות דרך הבד ופוגעות באזורים הלא מוגנים שעליהם לא מקפידים למרוח קרם.

 

קרני השמש נחלקות לשני סוגים קרני UVA וקרני UVB. קרני UVB אחראיות לשיזוף העור והשפעתן ניכרת מיד, קרני ה UVA חודרות לעומק וגורמות לנזקים מצטברים וארוכי טווח. הטכנולוגיה המתקדמת הצליחה להתמודד עם הבעיה וכיום יש ביגוד שחוסם את חדירת הקרניים עם חוסם קרינה בדרגת UPF15. 

 

צילום: יח"צ Columbia SW

 

להבדיל מקרמים להגנה שמוגדרים באותיות SPF ומקדם ההגנה שלהם מעיד על זמן הגנה מוגבל שהם מעניקים לעור, מדד הבגדים פועל כל עוד לובשים את הבגד. בד שמוגדר עם UPF50 מסנן למעלה מ-98% מקרני השמש. חברת Columbia פיתחה טכנולוגיה חדישה Omni Shade ומציעה במוצרי הקיץ שלה פרטי לבוש ואביזרים המשלבים בדים מסנני קרינה באמצעות מבנה האריגה, סוג הסיבים וגימור שגורם להחזרת הקרניים ברמות הגנה שונות של UPF15 ,UPF40 ,UPF30 ו-UPF50.

 

צילום: יח"צ Columbia SW

 

הבגדים עשויים בדי כותנה, ניילון, ופוליאסטר שארוגים בצפיפות גבוהה ועוברים עיבוד המקטין את חדירת הקרינה. יחד עם זאת הם מקררים ומנדפים ובחלקם שולבה טכנולוגיה של Omni freeze zero , שיוצרת קירור אקטיבי במגע עם זיעה על ידי הורדת הטמפרטורה של הבד עצמו, מעבירה את הלחות לצדו החיצוני של הבגד ויוצרת תחושת קרירות. ישנה גם טכנולוגיה של Omni wick שמטרתה לנדף את הזיעה החוצה.

 

צילום: יח"צ Columbia SW 

 

הקולקציה כוללת חולצות, מכנסיים, וכובעים עם מקדם הגנה גבוה שמיועדים למגוון פעילויות ביניהם: חולצת מטיילים, חולצת נשים בעלת שרוול, מכנסי טיול קצרים לנשים, כובע רחב   שוליים, כובעים קצרי שוליים, מגני צוואר מנדפים, חולצות גבריות מכופתרות, מכנסיים קצרים לגברים ואביזרים נוספים במחירים הנעים בין 499-299 שקל.   

 

 

|
|
|
|