צלם: יעל-שחר שריד
פסטיבל ART14 ברמת השרון - ארבעה ימים של מופעים, תערוכות ומיצגים פתוחים לקהל
צלם: מיכל ליפטשר
עבודתה של מיכל ליפטשר - חדר מגורים 2
צלם: רוני וגנר
המוזיקאי דניאל ספיר בתערוכת "מוזיקנים" של רוני וגנר
צלם: לימור קליין
תערוכת "אשכול מאשכול" עבודתה של לימור קליין "חוט על קיר"

אמנות ברחובות רמת שרון

 

פסטיבל רמת השרון לאמנות ומוסיקה "ART14" יתקיים במשך 4 ימים עם מאות אמנים, עשרות מופעי מוזיקה ותערוכות אמנות ברחובות העיר ללא תשלום. תערוכת מאיירים, אירוע פתיחת חגיגות ה-30 לבית הספר רימון וחגיגת זמר ישראלי עם עינת שרוף ופעילויות לכל המשפחה בתאריכים 20-17 בספטמבר

 

פסטיבל רמת השרון לאמנות ומוזיקה, 4 ימים, מאות אמנים, עשרות מופעים ותערוכות  בין התאריכים 20-17 בספטמבר. הפסטיבל מתקיים זו השנה השלישית בעיר ויכלול מגוון גדול של מופעי מוסיקה ותערוכות ברחבי העיר.הפסטיבל יציג מגוון גדול של מופעי מוזיקה ותערוכות אמנות ברחובות העיר: תערוכת מאיירים לשיריו של אהוד מנור, תערוכת אמניות ממועצה אזורית אשכול, ''סטודיו פתוח'' בבתי האמנים,  אירוע פתיחת חגיגות ה-30 לבית הספר רימון עם קרולינה ואיפה הילד, חגיגת זמר ישראלי עם עינת שרוף, עשרות נגנים ואמני רחוב שיצבעו את שדרות ביאליק בצלילים וקסם,  אירוע סיום של יצירות אמנות המתעוררות לחיים בתוך המוסכים ועוד שורה ארוכה של אירועים לכל המשפחה.

 

 

עשרות אירועי חוצות

בארבעה ימים הופכת רמת השרון לעיר שכולה אמנות ומוסיקה. בפסטיבל משתתפים מאות אמנים החושפים את העשייה האמנותית לצד אמנים מובילים, כמו כן ניתנת במה לקשת רחבה של יוצרים מכל תחומי האומנות. הפסטיבל יתפרס על פני מתחמים שונים כגון: הפארק החדש, שדרות ביאליק, כיכר העירייה, הגלריה לאמנות במתחם יד לבנים,  גלריית חוצות ביאליק, גלריית חוצות ויצמן, בית הספר רימון, מתחם המוסכים באזור התעשייה נווה מגן ובתי האמנים.

חגיגת ה- 30 לבית הספר "רימון" תתקיים ברחבת בית הספר, הכניסה בתשלום וההכנסות יוקדשו לפרויקט הנחלת הזמר העברי.

 

 

 

תערוכות אמנים מקומיים וארציים

עוד בפסטיבל שיתוף פעולה עם רוטרי רמת השרון, מגוון תערוכות ברחבי העיר ביניהן "מילים: אהוד מנור", מאיירים ואמנים מציגים משיריו. "אשכול מאשכול - סיפור אישי", יצירותיהן של ארבע אמניות תושבות מועצה אזורית אשכול המספרות את סיפור המקום והאדם החי בו. "בין היום יום לאגדה" תערוכתן של שלוש צלמות בולטות בישראל. "אדום בפנים ירוק בחוץ" תערוכת קבוצת אמני רמת השרון ותערוכת "מוזיקנים", צילומי מוזיקאים מזוקנים בשילוב מופע של "אלון עדר ולהקה" (הכניסה בתשלום). את סיום הפסטיבל יחתום "מוזיאון רחוב בין המוסכים" אשר יציג מיצגי אמנות אינטראקטיביים המשלבים בין אמנות הרחוב למוזיאון, אמנים ונגני רחוב, מופעים בכיכר העירייה ועוד שלל אירועים ומופעים.

 

גיא קלנר, יו"ר צוות היגוי הפסטיבל אומר: "עיריית רמת השרון שמחה להניף את דגל האמנות והתרבות בכל הזדמנות והכי גבוה שניתן. אירוע זה מהווה הזדמנות נהדרת לצאת לרחובות ולספוג באופן ישיר ובלתי אמצעי תרבות של מוסיקה ואמנות במיטבה."

 

בין האירועים שיתקיימו במסגרת הפסטיבל

אמניות והסיפור האישי

תערוכה "אשכול מאשכול - סיפור אישי" מוצגת בגלריה לאמנות במתחם יד לבנים. היא מציגה את יצירותיהן של ארבע אמניות תושבות המועצה אשכול, המספרות את סיפור המקום והאדם החי במקום. כל אחת מן האמניות יוצרת בדרכה, ציורים בחומרים שונים אשר מבטאים את אשר על לבן.

יום רביעי, 17 בספטמבר, 18:30

כניסה חופשית

 

קרולינה, איפה הילד ורימון

עריית רמת השרון מוקירה את בית הספר למוזיקה רימון, על שנות יצירה וקידום המוסיקה והתרבות בישראל, במופע חגיגי בהשתתפות קרולינה ו"איפה הילד". המופע יתקיים בפארק החדש (רחוב הנצח)

יום רביעי, 17 בספטמבר,  20:00

כניסה חופשית

 

 

מוקדש לאהוד מנור

התערוכה "מילים: אהוד מנור", תתקיים לציון עשור למותו של אהוד מנור ז"ל ותוקדש לשיריו. התערוכה תשלב בין מילות השירים והציורים ותציג דרך שיריו האישיים של אהוד מנור, את נופי הארץ והאירועים השונים מאז שנות השישים. התערוכה כוללת עבודות של מאיירים ואמנים שונים, אשר מעניקות לשירים מימד חזותי ואישי. התערוכה מוצגת בשדרות ביאליק.

יום חמישי, 18 בספטמבר, 18:30

כניסה חופשית

 

פסטיבל נגני רחוב

פסטיבל נגני רחוב, "רוקסטאר", זוכה פסטיבל faces למופעי רחוב יתקיים בשדרות ביאליק. הפסטיבל יכלול את: blues rebels- בלוז רוק פסיכודלי, המופע של קיסר- יהודה קיסר ונגנים בחגיגת נוסטלגיה ים תיכונית, Adam Ben Ezra  וירטואוז הקונטרה בס הבינלאומי, Paul Moore one man Band- פסל סביבתי פושט צורה.

יום חמישי,19 בספטמבר, 19:00

כניסה חופשית

 

ציירים במרחב האישי

התערוכה "אדום בפנים ירוק בחוץ", של קבוצת אמני רמת השרון, פותחת זאת השנה השלישית מעגל ציורים במרחב הציבורי ברמת השרון בבית מלינוב. בין 40 הציירים המשתתפים: בני אהרון, ידידה כהן, עדנה קרניאל ונעמי רוה.

יום חמישי, 18 בספטמבר, 19:00

כניסה חופשית

 

יום בצילום

"בין היום יום לאגדה" היא תערוכת צילומים של היוצרות אניסה אשקר, ורד ניסים וחנה סהר. התערוכה מוצגת בגלריית חוצות ויצמן.

יום חמישי, 18 בספטמבר, 19:30

כניסה חופשית

 

מחווה לכוורת ולוודסטוק

מופע "דבש בכוורת", מחווה לשירי יוצאי להקת כוורת בהשתתפות התזמורת הסימפונית של רמת השרון, להקת אומהגומה, אילן ליבוביץ ושרונה נסטוביץ'. מופע נוסף, 45 שנה לפסטיבל וודסטוק, מופע מחווה בהשתתפות עודד טמסוט ולהקתו המארחים את רוני פיטרסון וענת אסתר חיטמן. שני המופעים יתקיימו בכיכר העירייה.

יום חמישי, 18 בספטמבר, 20:30

כניסה חופשית

 

עינת שרוף ובית ספר רימון

המופע "המנגינה לעולם נשארת" מארח את עינת שרוף בחגיגת זמר ישראלי יחד עם תלמידי בית הספר רימון ומוריו. כל הכנסות המופע יקדשו לטובת פרויקט הנחלת הזמר העברי ברמת השרון, אשר במסגרתו יינתנו מלגות לסטודנטים המשתתפים בפרויקט הנחלת הזמר העברי. המופע יתקיים ברחבת הדשא קמפוס בית הספר רימון.

יום שישי, 19 בספטמבר, 17:00

80 שקל

 

מוזיקאים מזוקנים

התערוכה "מוזיקנים" המתעדת מוזיקאים מזוקנים, של הצלמת רוני וגנר. בנוסף הופעה של אלון עדר ולהקתו במופע "קצת אהבה לא תזיק". התערוכה מוצגת במועדון המחתרת, רחוב המחתרת 3. 

יום שישי, 19 בספטמבר, 21:30

40-30 שקל

 

אמנים פותחים בתים

סטודיו פתוח - אמנים ויוצרים תושבי רמת השרון פותחים את בתיהם לקהל הרחב.

שישי- שבת, 20-19 בספטמבר. 18:00-10:00

כניסה חופשית

 

מוזיאון רחוב בין המוסכים

ברחוב החרש באזור התעשייה של נווה מגן יתקיים מוזיאון רחוב "בין המוסכים". הוא יציג יצירות המתעוררות לחיים כשהן מוצגות בחלל חיצוני ולא במוזאון סגור. מוזיאון “video mapping” המציג מיצגים אינטראקטיביים המשלבים אמנות פרפורמנס, תיאטרון ודוכני אמנות.
יום שבת, 20 בספטמבר, 20:00

כניסה חופשית

 

 לפרטים נוספים באתר עיריית רמת השרון http://www.trh.co.il/

 

|
|
|
|